KIRIKKALE HALI YIKAMA KIRIKKALE SUDE HALI YIKAMA

Kırıkkale Halı Yıkama

Kırıkkale Sude Halı Yıkama firmamız profesyonel ve kurumsal halı temizleme hizmeti vermektedir. Kaliteden taviz vermeden ilk günkü şevk ile halılarınızı Kırıkkale’nin en modern halı yıkama fabrikalarından birisi olan fabrikamızda yıkıyor ve ücretsiz servisimiz ile adresinize teslim ediyoruz. Kırıkkale Sude Halı Yıkama hizmetimiz için tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

Kırıkkale Sude Halı Yıkama Telefon: 05456767171

Halı yıkama işinde uzun yıllardır Kırıkkale’lilere en güvenilir halı temizleme hizmeti vermekteyiz. Bu uzun geçmişimizde halının dokunmasından yıkanması ve kullanımına kadar her aşamada büyük bilgi birikimine sahibiz. En değerli halılarınızı dahi kusursuz bir şekilde temizlediğimizi bilmenizi isteriz. Kırıkkale’de tavsiye halı yıkama firması olarak öne çıkan firmamız en kaliteli hizmeti vermeyi garanti eder.

Kırıkkale Sude Halı Yıkama


Bizler bu işe gönül vermiş Kırıkkale’nin en modern halı yıkama firmasından birisiyiz. Müşteri memnuniyeti ile halılarınızın daha temiz olması için Kırıkkale’nin en modern halı yıkama fabrikasından birisi olan fabrikamızda halılarınızı yıkıyoruz. Her halı çeşidini profesyonel yıkama aşamalarından geçirerek tertemiz bir şekilde teslim ediyoruz. Nepal, İran, Çin, Milas, Hereke, Bünyan, el dokuma, yün, kilim ve daha ismini sayamadığımız tüm halılarınızı fabrikamızda halıya zarar vermeden yıkıyoruz.

Halıları Nasıl Yıkıyoruz?


Öncelikle fabrikamıza gelen halılar türüne göre ayrılır.
Elde ve makinede olmak üzere 2 aşamada yıkanır.
Yıkama öncesi toz alma makinesinden geçirilir.
Bol şampuanla halıları yıkanır ve sıkma makinesinde sıkılır.
Yıkanan halılar kapalı halı kurutma odalarımızda kurumaya bırakılır.
Kuruyan halılar son kontrolden geçirilerek servise yönlendirilir.

KIRIKKALE’DE GÜVENİLİR HALI YIKAMA HİZMETİ

Halı yıkamada güven, uzun yıllar boyunca biriken müşteri-firma ilişkisi sonucu oluşan bir bağlanma duygusudur. Tüketicinin hiç bir şekilde kafasında soru işareti kalmadan halısını firmaya teslim etmesi ve halının gerçekten temizlenmiş bir şekilde geleceğinden emin olmasıdır. SUDE Halı Yıkama müşteri memnuniyeti ve bunun neticesi olan güven konusuna büyük hassasiyet göstermektedir. Kırıkkale’ de halısını aldığımız tüm müşterilerimiz bize güvenmekte ve neticesinde de halılarını gerçekten tam olarak temizlenmiş bir şekilde teslim almaktadır.

Kırıkkale Sude Halı Yıkama

KIRIKKALE HALI YIKAMA KIRIKKALE SUDE HALI YIKAMA” konusunda Bir Fikir

  1. Teşekkür ederim. Halılarım tertemiz olarak iade edildi.zamannında geldi ve içime sindi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir