Kırıkkale Halı Yıkama Son Sistem Makinelerle Halı Yıkama

Kırıkkale Halı Yıkama Son Sistem Makinelerle Halı Yıkama…

Kırıkkale Sude Halı Yıkama Firması sizlere profesyonel halı yıkama sistemini sunmakta. Yıllardır bu sektörde sizlere hizmet vermekteyiz. Makinelerimiz ve halı yıkama sektöründe usta olan işçilerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Halı yıkatacaksanız kesinlikle profesyonel bir yardım almanız gereklidir.Birçok bayanın sorduğu sorular arasında halı nasıl yıkanır? Sorusu bulunmaktadır. Halılarınız hijyenik bir ortamda,tamamen bakterilerden uzak yerlerde yıkanmaktadır. Özel olarak geliştirilmiş ve birçok makinelerimiz ile sizlerin halılarınızı yıkıyoruz. İlk etapta halılarınızın tozu alınır ve daha sonra halılarınıza zarar vermeyecek tamamen doğadan alınan bitkilerle yapılan şampuanlarla halılarınızı yıkayarak kirden arındırıyoruz. Son olarak ise sıkma makinemiz ile halılarınızı sıkarak kurutuyoruz. Kurutma işlemleri de gerçekleştikten sonra halılarınızı size teslim ediyoruz.

HALILARINIZ SUDE HALI YIKAMA’DA DÖNERTAŞ FİRMASI OTOMATİK HALI YIKAMA MAKİNELERİNDE YIKANMAKTADIR

DÖNERTAŞ HALI YIKAMA MAKİNESİ

Halı, kilim, yolluk, yorgan, battaniye, koltuk kullanım alanlarındaki gözle görülmeyen toz ve bakterileri üzerinde çok fazla miktarda tutarlar.
Günlük yapılan temizleme işlemleri halıların aralarına inen, gözle görülemeyen kirleri temizlemek için yeterli olmaz.
Bu yüzden bu işlemi düzenli aralıklarla profesyonel ellere bırakmanız gerekmektedir.

KIRIKKALE SUDE HALI YIKAMA ÖNERTAŞ HALI YIKAMA MAKİENLERİ İLE TEMİZLİK YAPMAKTADIR

Halı yıkama işlemi sonrası halılarım çabuk kirlenir mi?

Temizletme işlemi sonrasında halıların çabuk kirlendiği düşüncesi yanlıştır. Profesyonelce ve titizlikle yapılan temizliğin ardından, halıların hav aralarındaki kirler yüzeyden tamamen arındırıldığından kirlenme hızı azalacaktır.

Her lekeyi çıkarma garantisi veriyor musunuz?

Halıların yüzeyinde leke oluştuğunda buna anında müdahale çok önemlidir. Lekeye uzun zaman önce maruz kalmamış bütün halılarınızda kullandığımız çözelticiler ve özel şampuanlarla lekeleri çıkartma garantisi veriyoruz.

Halılarım teslim esnasında muhafazası sağlanacak mı?

Halılarınız temizleme ve kurutma işlemi sonrasında son kontrolleri yapılır ve ambalajlanır. Bu durumda teslim süresinde halılarınızın kirlenmesi önlenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir